► WydarzeniaPuchar Rzeszowa Oyama Karate 2014

Puchar Rzeszowa Oyama Karate 2014

01.07.2014 14:06

28 czerwca 2014r., w Hali Centrum Sportu i Rekreacji Uniwersytetu Rzeszowskiego, odbył się Puchar Rzeszowa OYAMA KARATE dzieci i młodzieży w konkurencjach kata i kumite.
Zawody odbyły się we współpracy z Akademickim Związkiem Sportowym Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz z Centrum Sportu i Rekreacji Uniwersytetu Rzeszowskiego.
W zawodach wzięło udział ok. 50 zawodników. Była to znakomita okazja by spróbować po raz pierwszy swoich sił na macie. Nasi debiutanci walczyli dzielnie, demonstrując techniki kihon w konkurencji kata oraz próbowali swoich sił w konkurencji Kumite - Karate Kid, otrzymując za to gromkie brawa i puchary.
Największych emocji dostarczyli nam młodzicy i juniorzy młodsi walczący w kategori open, demonstrując piękną technikę oraz stosując wiele ciekawych kombinacji taktycznych podczas walki.
Po oficjalnym rozpoczęciu zawodów, zostały rozegrane finały Rozgrywek Ligowych KUMITE.
Sędzią głównym zawodów był Sensei Paweł Kardyś 3dan, sędzią maty – Sensei Patrycjusz Mostek 3dan.
Rolę sędziów bocznych pełnili: Sławomir Idzik, Iwona Stręk, Rafał Świder i Patryk Kosturek.
KU AZS Uniwersytetu Rzeszowskiego na zawodach reprezentowała Iwona Stręk.
Opiekę medyczną podczas trwania zawodów pełnił Łukasz Palkij.
Na każdego uczestnika czekały dyplomy za udział, przypinki Klubowe oraz szklanki ze sportowcami i napoje.
Dziękujemy uczestnikom zawodów za tak liczne przybycie, oraz ich rodzinom, którzy do samego końca trzymali kciuki i dopingowali swoje pociechy!

Zestawienie-Wynikow.pdf   Zestawienie-Wynikow.pdf