Lista wydarzeń

Wydarzenia

KU AZS UR wygrywa XIX. edycję współzawodnictwa szkół wyższych

Karolina Piekarz | 28.06.2018 00:18

KU AZS UR wygrywa XIX. edycję WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO SZKÓŁ WYŻSZYCH WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO

Szkolenie z ratownictwa wodnego

Anna Gil | 18.06.2018 16:19

Studenci drugiego roku SUM kierunku wychowanie fizyczne w służbach mundurowych na Bazie Żeglarskiej AZS UR

Kajakarze WWF UR

Anna Gil | 13.06.2018 22:03

Studenci zaoczni i dzienni pierwszego roku SUM kierunku Wychowanie Fizyczne UR odbywają

Solińska majówka

Anna Gil | 10.05.2018 22:14

Takiej majówki nie widzieliśmy przez ostatnich wiele lat. Pogoda dopisała, wysokie temperatury i dużo słońca

Sukces pływaków Uniwersytetu Rzeszowskiego

Karolina Piekarz | 25.04.2018 18:18

W dniach 20 - 22.04.2018 r. odbyły się w Poznaniu Akademickie Mistrzostwa Polski w pływaniu. Skromna 10-cio osobowa ekipa UR zdobyła 6 medali.

Koszykarki najpelsze na Podkarpaciu

Karolina Piekarz | 17.04.2018 18:02

Podczas Akademickich Mistrzostw Województwa Podkarpackiego rozgrywanych 14.04.2018 r. w Jarosławiu nasze zawodniczki zajęły pierwsze miejsce przed zespołem Politechniki Rzeszowskiej i PWSZ Sanok.

Koszykarze mistrzami województwa

Karolina Piekarz | 30.03.2018 00:19

W zeszły weekend w Jarosławiu odbyły się Akademickie Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w koszykówce mężczyzn. Nasza drużyna stanęła na najwyższym

Medal drużyny UR na AMP w biegach przełajowych

Karolina Piekarz | 25.03.2018 23:34

Wielki sukces lekkoatletów Uniwersytetu Rzeszowskiego 24 marca w Siemianowicach Śląskich odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych.Rywalizowano na czterech

AMWP w tenisie stołowym

Karolina Piekarz | 25.03.2018 23:30

Wojewódzkie AMP w tenisie stolowym-Na hali Politechniki Rzeszowskiej odbyły się wojewódzkie akademickie mistrzostwa Podkarpacia w tenisie stołowym.

Sukces w badmintonie

Karolina Piekarz | 16.03.2018 00:11

Dnia 11.03.2018 r, na obiektach Politechniki Rzeszowskiej odbyły się Akademickie Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w badmintonie. Naszą uczelnie reprezentowały dwa zespoły.

Wyświetlanie wyników 1-10 (z 230)
 |<  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10  >  >|